یکی دیگر از بخش های واحد پشتیبانی شرکت پردازشگر صفر و یک ، ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و IT در محل مشتری است.
چه مشترک خانگی باشید، چه شرکتی تازه تاسیس و کوچک و یا شرکتی با سابقه طولانی و دفاتر متعدد، کارکرد صحیح تجهیزات و شبکه کامپیوتری شما امری حیاتی برای مجموعه و حرکت رو به جلوی آن است.
شرکت پردازشگر صفر و یک برای تمام مشتریان خود تیمی مجرب از کارشناسان شبکه و IT را اختصاص می دهد که با حضور ثابت ، دوره ای و یا موردی در محل سایت مشتری، تمام نیازهای ایشان را در زمینه پشتیبانی، نگهداری و رفع مشکلات شبکه و کامپیوتر پاسخ می دهد.
خدمات پشتیبانی حضوری با توجه به نیاز هر شرکت متفاوت خواهد بود. در هر سازمان یا شرکت با توجه به ساختار شبکه، تعداد سیستم ها و تجهیزات، سرویس ها و برنامه های موجود و ... به پشتیبانی متفاوتی نیاز خواهد بود.
 کارشناسان شرکت پردازشگر صفر و یک  پس از بازدید از سایت مشتری و برگزاری جلسه ای اقدام به نیازسنجی مرتبط با شرکت شما نموده و بهترین و با صرفه ترین پیشنهاد و راهکار را، که بتواند آسودگی خیال شما از بابت به روز بودن سیستم ها و نگهداری و عملکرد صحیح آن ها را فراهم کند، ارائه می دهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از پلن پیشنهادی ویژه خود، می توانید با شماره های 09147384401یا09147326307با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را به ایمیلInfo @ 01zerooneco.comارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.