با در اختیار داشتن “ ESET Tablet & Mobile Security ” حفاظت کامل از هر آنچه که در دستگاه های تلفن همراه و تبلت خود ذخیره نموده اید را تضمین نمائید. این محصول با استفاده از اسکنر قدرتمند و هوش مصنوعی منحصر به فرد و در اختیار داشتن ماژولهای ضدهرزنامه و ضدسرقت و... امنیت یکپارچه ای را برای کاربران فراهم می نمائید .
طراحی سبک، قدرتمند و اختصاصی نرم افزار جهت کار بر روی تلفن های همراه و تبلت موجب می گردد تا این محصول با استفاده از کمترین منابع سیستمی بالاترین ضریب امنیتی را بدون افت سرعت در دستگاههای تلفن همراه ارائه نماید .
تجربه جدید و تازه،  محیط  گرافیکی زیبا به همراه صفحات رابط  کاربری با طراحی سفارشی جهت موضوعات و گزارشات مختلف با دسترسی ساده سبب افزایش کارایی نرم افزار شده و تجربه ای جدید را برای استفاده از نرم افزارهای امنیتی بر روی تلفن های همراه و تبلت به ارمغان می آورد.
سیستم امنیتی چند لایه که به شما اجازه می دهد داده های ذخیره شده روی تلفن همراه و تبلت را در زمان گم شدن یا ربوده شدن کنترل نمائید. اگر تلفن همراه و یا تبلت شما ربوده یا گم شود با ارسال پیامک اطلاعات شما قفل وغیر قابل دسترسی می شود. (این قابلیت فقط برای سیستم عامل آندروید است)  در صورت وارد کردن سیم کارت جدید یک پیامک که حاوی  شماره سیم کارت جدید و IMSI می باشد، به شماره معرفی شده شما ارسال می گردد. با ارسال یک پیامک به تلفن همراه خود کل اطلاعات از قبیل دفترچه تلفن، پیامک ها  و کارت حافظه خود را می توانید پاک نمائید.

برای آشنایی بیشتر با قابلیت های این نرم افزار به لینک های مراجعه نمائید.

آشنائی با نحوه نصب و فعال سازی آنتی ویروس موبایل و تبلت
آشنائی با راه اندازی و استفاده از سیستم ضد سرقت